Opinie o nas

ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA

 

„Zwyciężczynią Naszego Rankingu z tytułem „Adwokata roku 2019″ została ubiegłoroczna triumfatorka adwokat Magdalena Chróścielewska”

https://www.skuteczny-adwokat.com/

„Adw. Magdalena Chróścielewska Prawnikiem Października 2012 i Maja 2013 Województwa Łódzkiego”

http://skutecznyadwokat.pl

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej sprawy i łatwości w kontakcie. W końcu czułam się jak człowiek i nie musiałam się prosić o konsultację, dokumenty.

Barbara66

Ja jestem bardzo zadowolony z podziału majątku i pomocy pani mecenas. jak dla mnie wszystko zostało przeprowadzone dokładnie i fachowo.”

bartoszk

Miła i pomocna Pani adwokat. Co najważniejsze, wygrała sprawę. Polecam innym, bo jestem bardzo zadowolona 🙂

Natalia Sz.

Skuteczny adwokat z indywidualnym podejściem do klienta! Polecam gorąco. Korzystałam z usług kancelarii rok temu i z naprawdę czystym sumieniem mogę polecić, bo jest to profesjonalny
fachowiec!

Magda_Mikruta

Miła i skuteczna w działaniu. Nie mogę się do niczego przyczepić. Polecam jesli ktoś chce podjąc z tą Panią współpracę.

Włodzimierz z Retkini

Pani Magdalena prowadziła moja sprawę dotyczącą rozwiązania problemu spadkowego. Wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze, minimum biurokracji. Pani adwokat ma bardzo dobre podejście do klienta, jest empatyczna, poza tym bardzo profesjonalna w swoim fachu. Nie żaluję tego wyboru i na pewno będę korzystal gdy będzie na to potrzeba. Polecam każdemu, najlepszy adwokat!

Michal.B

Korzystałam z usług Pani Adwokat w sprawie o podział spadku i szczerze mówiąc rzeczywiste działania przerosły moje oczekiwania. Dziękuję Pani najmocniej i zawsze będę Panią polecać, bo
myślę, że nikt nie załatwiłby tej sprawy lepiej.

Magdalenia Wolna

Pani Mecenas to niezwykle kompetentna osoba. Reprezentowała mnie w sprawie spadkowej i przyznam, że efekty, które osiągnęła bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Serdecznie polecam panią Chróścielewską!

Kasia Buer

Witam. Pani Magdalena pomogła mi w sprawie testamentu. Dzięki pomocy Pani adwokat uzyskałam to co mi się słusznie należało. Pani Magda rzetelnie przygotowała się do rozprawy oraz
sumiennie zapoznała się z dokumentami.

KamilaZgliczyńska

Europejski styl pracy całej kancelarii. Pani Mecenas, jako profesjonalistka w branży, zarządza całą grupą prawników, którzy tworząc zgrany team potrafią znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze prawnicze pytania. Polecam!

Mariusz

Miałem bardzo nieprzyjemną sytuację w rodzinie, nie mogliśmy się dogadać na temat spadku po prababci. Dzięki pani mecenas udało się wszystko załatwić na korzyść, a dodatkowo naprawiłem
stosunki rodzinne. Serdecznie polecam!

Marek Ryba

Jeżeli chodzi o wszystkie kwestie związane z zasiedzeniem, czy podobnymi sprawami to Pan mecenas świetnie sie na tym zna. Gdyby nie jej pomoc to nie wiem jak bym sobie poradziła. Widać,
od razu że ma dobry stosunek do klienta i za wszelką cene chce mu pomóc.

Sonia Wiśniewska

Pani mecenas Chróścielewska bardzo pomogła mi przy podatku od darowizny. Niestety ja sam nie mam o tym zielonego pojęcia. Za bardzo poplątałem się w tej papierkowej robocie. Gdyby nie
ona,na pewno bym sobie nie poradził.

Leszkowski

Dostałem niefortunny spadek. Okazało się, że więcej z nim problemów, niż z niego pożytku. Na szczęście pani mecenas pomogła mi to wszystko ogarnąć i dzięki niej udało mi się na tym spadku zyskać, a nie stracić 🙂

marcinlis

Miałam sprawę sądową dotyczącą wydziedziczenia mnie z majątku rodzinnego. Dawne konflikty odżyły i nie mogłam dogadać się z rodzicami. Wiedziałam, że chcąc odzyskać to, co wcześniej mi
obiecali i co mi się też z mocy prawa należało będę musiała znaleźć dobrego adwokata.A takim okazała się p. mecenas Magdalena Chróścielewska. Widać było, że ma już wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych.

JowaL

Pani Magdalena Chróścielewska pomogła mi rozwiązać od strony prawnej sprawę zachowku. Nie miałam pojęcia jak zabrać się do tego tematu, więc uznałam, że zwrócę się o wsparcie do jakiegoś adwokata. W Łodzi najczęściej podawano mi to nazwisko i muszę przyznać, że trafiłam na prawdziwą specjalistkę od prawa spadkowego, a jednocześnie na bardzo sympatyczną osobę.

BeataZ

ADWOKAT PIOTR SZYBKA

Nigdy nie spotkałam takiego profesjonalisty. Moja ocena to 100 gwiazdek

 

Zadowolona klientka

Jestem wdzięczna p. adwokatowi Piotrowi za wysoki poziom profesjonalizmu, empatia i dobre podejście do problemu, do tego super wygrana, bardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

 

Justyna O.

Fantastyczna pomoc ze strony Pana Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

Hanna

Adwokat z wysoką kulturą osobistą i szeroką wiedzą zawodową. Na rynku prawniczym od wielu lat i cieszy się naprawdę dobrą opinią, Polecam !

Anna

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Sprawa rozwodowa, która początkowo wydawała się trudna i skomplikowana ostatecznie za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy zakończyła się pozytywnie.

 

Alicja Podlewska

Pan adwokat Piotr Szybka jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi. Do tego kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo…Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

 

Adam Kowaczuk

Wnosiłam do sądu rozwód z winy męża. Potrzebowałam dobrego adwokata i wybrałam Pana adwokata Piotra Szybki, który doskonale poprowadził mnie przez całą rozprawę i wygrał wszystko w rozwodzie. I winę i wysokie alimenty, i władzę. Jestem z usług Pana Mecenasa bardzo zadowolona. Jest rewelacyjny.

 

Anna Pilczyk

Fantastyczna pomoc ze strony Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

 

Drozdek

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą spokojnie i rzeczowo wyjaśnił o co chodzi – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną.

 

Karol Siwik

 

Serdecznie polecam współpracę z Adw. Szybką. Jest to osoba pełna wiedzy, doświadczenia jak również empatii, ze wspaniałym podejściem do Klienta. Skuteczny!!

 

Renata Kindzik

Jeśli sprawa o rozwód to ADWOKAT PIOTR SZYBKA. Widzialam go w akcji kiedy zeznawałam w charakterze świadka. Byl bardzo dobry, rewelacyjny. Koleżanka też chwaliła Go sobie. Sprawę wygrał i to w jakim stylu. Polecam. Do tego na sprawie był zawsze osobiście i odbierał telefony też osobiście.

 

JolkaYre97

Mecenas Piotr Szybka to super dobry adwokat. Świetny człowiek. Bardzo kulturalny facet. Korzystałam i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i sposobu podejścia do tematu. Na pewno wrócę jak będę jeszcze potrzebowała pomocy prawnika. Polecam zdecydowanie!

 

Basia Trujak

Więcej opinii o nas i o naszej kancelarii